Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι σας.
Κλείσιμο
Αναζήτηση
Filters

ALLIED TELESIS

Η γκάμα των προϊόντων Allied Telesis περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας high performance Switches, Security Appliances, Wireless Products, Integrated Multiservice Access Platforms και Gateways, Media Converters, Optics, NICS και Network Management Software. Επιπλέον διαθέτει πλήρη σειρά industrial προϊόντων για την κάλυψη αυξημένων απαιτήσεων.

Προβολή ως
Ταξινόμηση ανά
Εμφάνιση ανά σελίδα

ALLIED AT-8000GS/24-50

24-port stackable 10/100/1000T Layer 2 switch με 4 standby SFP slots (unpopulated)

ALLIED AT-9000/28-50

28-θυρο Gigabit Managed switch με 24 fixed 10/100/1000T θύρες και 4 επιπλέον combo θύρες (4 x 10/100/1000T RJ45 θύρες or 4 x 100/1000 SFP θύρες)

ALLIED AT-9000/28POE-50

28-θυρο Gigabit managed switch με 24 fixed 10/100/1000T PoE+ θύρες και 4 × 10/100/1000T-100/1000SFP combo θύρες, με διπλό τροφοδοτικό και έως 30W power budget

ALLIED AT-9000/28SP-50

28-θυρο Gigabit managed switch με 24 × 100/1000 SFP θύρες και επιπλέον 4 × 10/100/100T-100/1000FX Gigabit-SFP combo θύρες

ALLIED AT-FS724L-50

24-port 10/100 Fast Ethernet Unmanaged Switch, Eco Switch

ALLIED AT-FS970M/24C-50

24-θυρο 10/100TX compact Managed Fast Ethernet Switch με 2 Gigabit/ SFP combo θύρες και μονό fixed AC τροφοδοτικό

ALLIED AT-FS970M/48-50

48-θυρο 10/100TX compact Managed Fast Ethernet Switch με 2 Gigabit/ SFP combo θύρες και μονό fixed AC τροφοδοτικό

ALLIED AT-GS924M-50

24-θυρο Layer 2 Gigabit managed switch με 20 × 10/100/1000T θύρες, 4 × Combo θύρες (4 × 10/100/1000T ή 100FX/1000X θύρες) και ενσωματωμένο AC τροφοδοτικό

ALLIED AT-MC1004-60

1000T Gigabit Ethernet to 1000SX (SC) standalone media converter

ALLIED AT-MC1008/SP-60

1000T Gigabit Ethernet to fiber SFP standalone media converter

ALLIED AT-SPLX10

GbE SingleMode 1310nm fiber 10km 1000LX

ALLIED AT-SPSX

SFP Pluggable Optical Module, 1000SX, 220m/550m, Multi mode, Dual fiber [Tx=850,Rx=850], LC conn. (0 to 70°C)
Προβολή ως
Ταξινόμηση ανά
Εμφάνιση ανά σελίδα
Κατηγορίες
Κατασκευαστές